Klimatyczna przestrzeń salonowa wypełniona ciepłem i magią płynącymi z urokliwego kominka, wymaga również odpowiedniego wyposażenia. Pokój dzienny z kominkiem to prawdziwa esencja rodzinnego ciepła – jak urządzić go tak, by był jak najbardziej funkcjonalny i odwiedzającym gościom kojarzył się z najprawdziwszą oazą spokoju?

Inspiracji aranżacyjnych warto szukać w różnych miejscach. Na stronach wnętrzarskich, specjalnie dedykowanych portalach czy w internetowym sklepie z meblami znaleźć można wszystko to, czego dusza zapragnie. A o czym marzy najbardziej? O wnętrzu urządzonym z gustem.

Co warto postawić w niedalekiej odległości od kominka, a najlepiej vis z vis? Klimatyczny głęboki fotel z dużym oparciem, choćby w stylu retro. Tam właśnie będzie można w pełni zrelaksować się po ciężkim dniu i wypocząć przy lekturze ulubionej książki. Ciekawym rozwiązaniem będzie także umieszczenie po przeciwległej stronie komfortowego zestawu wypoczynkowego, by ciepło z kominka kierowało się wprost na przestrzeń stworzoną do odpoczynku.

Do tego w salonie umieścić warto gros miękkich poduszek dekoracyjnych, ciekawą narzutę czy wygodne podnóżki nieopodal kanapy. Praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem będzie również zakup nowoczesnego szezlonga, stworzonego do relaksu. Czy do tak urządzonej przestrzeni nie będzie się wracało z pracy czy z podróży niemal na skrzydłach? Oczywiście, że tak! A w skutecznej aranżacji wnętrz nic nie wspomoże tak, jak asortyment z internetowego sklepu z meblami właśnie.